Atrakcyjne ubezpieczenia komunikacyjne dostępne w firmie HDI

Każdy kierowca w Polsce musi obowiązkowo posiadać ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Tego rodzaju polisy dostępne są w wielu towarzystwach ubezpieczeniowych, w tym w firmie HDI. Jest to jednak tylko początek możliwości zabezpieczenia swojego pojazdu oraz interesów kierowcy i pasażerów. Na stronie internetowej firmy HDI można znaleźć propozycje produktów, za pomocą których możliwe jest rozszerzenie podstawowego zakresu ochrony. Dzięki temu można poczuć się pewnie podczas każdej podróży zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Nowoczesna polisa OC Turbo

Ubezpieczenie OC ma na celu zabezpieczenie osoby poszkodowanej w wypadku drogowym. Może ona zwrócić się do firmy ubezpieczeniowej o wypłatę środków finansowych, które następnie będą przeznaczone na naprawę auta lub pokrycie kosztów leczenia. Zazwyczaj polisa skupia się na zapewnieniu pomocy osobie poszkodowanej. W towarzystwie HDI można jednak wykupić usługę OC Turbo, dzięki której można zapewnić holowanie do warsztatu naprawczego zarówno pojazdu sprawcy kolizji drogowej, jak i poszkodowanego. Pozwala to szybko zabezpieczyć oba samochody, bez względu na rodzaj ich uszkodzeń i miejsce wypadku.

Ubezpieczenie Autocasco

Kolejnym popularnym rodzajem ubezpieczeń jest Autocasco. Polisa AC nie jest obowiązkowa w naszym kraju, ale jest często wybierana przez kierowców z uwagi na szeroki zakres oferowanych usług. W firmie HDI Autocasco można wykupić w atrakcyjnych cenach, szczególnie jeśli będzie stanowiło rozszerzenie polisy OC. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że niektóre firmy ubezpieczeniowe ograniczają wypłatę odszkodowania z ubezpieczenia Autocasco w przypadku zniszczeń wycenianych na niską wartość. HDI jest wyjątkiem pod tym względem i wypłaca środki finansowe, nawet jeśli szkoda komunikacyjna nie przekracza kwoty 500 zł. Ochrona działa zarówno w Polsce, jak i w innych krajach europejskich.

Polisa kradzieżowa Ekstra 2000

Firma HDI nie zapomina również o kierowcach, którzy utracili swój pojazd za sprawą kradzieży. Są to skomplikowane sytuacje, które powodują dezorganizację życia osób poszkodowanych, przynajmniej w pierwszych dniach po nieprzewidzianym zdarzeniu na drodze. Wykupienie polisy Ekstra 2000 w HDI pozwala na szybkie uzyskanie pomocy finansowej w wysokości 2000 zł, bez potrzeby dokumentowania wydatków oraz przeznaczania środków na konkretne cele. Stanowi to ułatwienie zwłaszcza dla młodych kierowców, którzy potrzebują zapewnić sobie szybko transport do miejsca zamieszkania lub na uczelnię, na przykład, za pomocą komunikacji miejskiej lub prywatnych firm taksówkowych.

Dokładne informacje o ofercie HDI można znaleźć na stronie internetowej firmy. Można również skorzystać z kalkulatora ubezpieczeń OC i AC, pozwalającego na szybkie sprawdzenie zakresu ochrony oraz wysokości składki ubezpieczeniowej. W razie wątpliwości firma udostępnia kontakt telefoniczny pod warszawskim numerem telefonu.