Ubezpieczenie domu, samochodu, czy firmy – wszystko w Lublinie.

Wybierasz się na wakacje, a może właśnie kupiłeś nowy dom? Ubezpieczenia Lublin będą odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby.

Ubezpieczenie domu – nie tylko pod cesję

Kupując dom, czy mieszkanie nie zawsze wystarcza nam pieniędzy na transakcję bez zaciągnięcia kredytu. Wówczas bank wymaga zabezpieczenia w postaci ubezpieczenia nieruchomości z cesją, obejmującą kwotę pobranej pożyczki. Nie jest to jednak jedyna sytuacja, gdy warto zdecydować się na ubezpieczenie naszych czterech kątów. Pomimo tego, że bank wymaga ubezpieczenia tzw. murów nic nie stoi na przeszkodzie, a wręcz zalecane jest, by zawrzeć umowę na także inne składowe. Mowa o:

– ubezpieczeniu ruchomości domowych, czyli wszystkich sprzętów RTV, AGD, mebli, książek, ręczników. Jednym słowem, całego wyposażenia, które znajduje się w naszych pokojach.

– ubezpieczenie szklanych przedmiotów. Są to szyby w oknach, drzwiach, balkonowe. Wiele firm ubezpieczeniowych proponuje nawet wypłatę odszkodowania za stłuczenie w przypadku przeciągu, czy odbicia kamienia.

– OC w życiu prywatnym, czyli szkody wyrządzone nieumyślnie osobom trzecim. Za szkody wyrządzone przez niepełnoletnie dzieci odpowiadają rodzice. OC zadziała jednak także w sytuacji, gdy np. w czasie wycieczki obca osoba poprosi nas o zrobienie zdjęcia, a my cofając się potkniemy się, upadniemy i sprzęt ulegnie uszkodzeniu. To także kwestie zalaniowe w stosunku do sąsiadów.

– Następstwa Nieszczęśliwych Wypadków. Wskazuje się imiennie ubezpieczonego, który otrzyma odszkodowanie za złamanie nogi, ręki, czy żebra. Mając nawet wykupione kilka polis, w których występuje uszczerbek na zdrowiu, można otrzymać wypłatę z każdej z nich.

Ubezpieczenia komunikacyjne i firmowe

Ubezpieczenia lublin oddział ubezpieczalni to także ubezpieczenia komunikacyjne i firmowe. Warto oprócz wymaganego przez ustawę obowiązkowego ubezpieczenia OC posiadaczy pojazdów mechanicznych zdecydować się także na AutoCasco, Szybę, czy NNW kierowcy i pasażera. Dzięki udaniu się do agenta, który posiada w swojej ofercie kilkanaście firm ubezpieczeniowych, z pewnością znajdziemy odpowiednią propozycję, stworzoną na nasze potrzeby.

Także posiadając swoją firmę, niezależnie, czy w domu, czy w budynku zewnętrznym nie można zapomnieć o przygotowaniu się na sytuację, kiedy budynek spłonie, czy dojdzie do nieoczekiwanej kradzieży. Warto ubezpieczyć także składową, jaką jest OC z tytułu prowadzenia działalności. Będą to szkody wyrządzone nieumyślnie wyrządzone klientom z racji wykonywanego przez nas zawodu.

Warto przeanalizować swoją sytuację z agentem i wybrać ubezpieczenia Lublin skierowane do nas.